Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 1.5
The Brave OneRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
The GrandmasterRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0