Titles you rated
The AmateurRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0