Titles you rated
My Bloody ValentineRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Descent: Part 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0