Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.5
RevolverRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.5