Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0