Titles you rated
The Terminal ListRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0