Titles you rated
Rescue DawnRated ★ 3.0- Generation WarRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5