Series
Ratings
71
The Walking DeadRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0