Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
HookRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5