Titles you rated
100 Yen LoveRated ★ 4.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0