Movies
Ratings
508
PoolRated ★ 4.0
On the RoadRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
The Iron LadyRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 2.5
Copying BeethovenRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5