Titles you rated
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0