Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 1.5