Movies
Ratings
30
House of WaxRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0