Titles you rated
The OutlawsRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 2.0
MissingRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0