Titles you rated
Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 4.5
Rurouni KenshinRated ★ 2.5
Inhuman ResourcesRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0- The ClubhouseRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
F is for FamilyRated ★ 5.0- F is for FamilyRated ★ 5.0
- F Is for FamilyRated ★ 5.0
F is for FamilyRated ★ 5.0