Movies
Ratings
78
Sister ActRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
FrankRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0