Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0