Series
Ratings
44
Winter SonataRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0