Series
Ratings
74
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5- GintamaRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0