Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
SphereRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0- ChangeRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0