Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5