Movies
Ratings
20
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0