Titles you rated
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0- Seoul Check-inRated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0