Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5