Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.0
Dressed to KillRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.5
The InnocentsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5