Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5