Movies
Ratings
110
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
StarbuckRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0