Titles you rated
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Call BoyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0