Series
Ratings
77
PossessedRated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0