Titles you rated
EXO Next DoorRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0