Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5