Movies
Ratings
92
Begin AgainRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0