Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0