Movies
Ratings
869
Total EclipseRated ★ 3.0
After HoursRated ★ 4.0
Mean StreetsRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
The Color of MoneyRated ★ 4.0
KundunRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
The ClanRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.5
Inherent ViceRated ★ 3.5
The TribeRated ★ 3.0
A Most Violent YearRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 5.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0