Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0