Movies
Ratings
288
ParasiteRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Lost City of ZRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 3.0
BrothersRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 5.0
The Dead Don t DieRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.5