Series
Ratings
22
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Three DadsRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Virgins! Back to High SchoolRated ★ 1.5
The Prince of TennisRated ★ 2.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 4.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.5