Movies
Ratings
19
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0