Series
Ratings
154
The K2Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0