Movies
Ratings
27
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0