Titles you rated
The FlashRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
SpencerRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0