Movies
Ratings
482
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Our TownRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5