Series
Ratings
63
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 1.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 1.0
GourmetRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 2.5
NCISRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0