Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5