Series
Ratings
39
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5