Series
Ratings
16
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 0.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0