Titles you rated
FrankRated ★ 3.0
Jimmy's HallRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Zero TheoremRated ★ 3.0
Tokyo FamilyRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Le Week-EndRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0