Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0