Titles you rated
Call of HeroesRated ★ 4.5
Iris IIRated ★ 4.5
A.f.r.i.k.aRated ★ 4.0
The GuillotinesRated ★ 3.0- American BattleshipRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 5.0
Shin Suk-ki BluesRated ★ 3.0
RampageRated ★ 4.0
Master KIMsRated ★ 2.5
The Brothers GrimsbyRated ★ 4.0
Spin KickRated ★ 4.0
Romantic HeavenRated ★ 3.5
Drug WarRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Dance With The WindRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.5
ZatoichiRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 2.5